Povedali o nás...

 Dovolím si tvrdiť, že tak kvalitne a zodpovedne by mnou požadovanú prácu nikto druhý neodviedol. Mnoho "odborníkov " v stavebníctve má len kopec prázdnych rečí, ale toto je človek ktorý to nielen vie, ale hlavne aj chce a ochotne pomôže. Som veľmi spokojný a budem ho propagovať všade, doporučujem každému kto potrebuje riešiť problémy so strechou. Ešte raz srdečne ďakujem. Štefan Beňa - Bardejov.

 Po odbornej, ale aj ľudskej stránke chcem vysoko ohodnotiť p. Rastislava Pavela. Vie poradiť ako nájsť najlepšie riešenie pri požadovaných prácach.Prácu vykoná v najlepšej kvalite. Je radosť pozerať na jeho prístup k práci. Výsledkom je zaručená spokojnosť zákaznika.  Oľga P.

 Boli sme veľmi spokojní ! - a nezateká!!! keby náhodou niečo, vieme na koho sa obrátiť.


 Som veľmi spokojný, spoľahlivá firma, pedantná práca, dodržané termíny, odbornosť práce na veľmi dobrej úrovni z hľadiska odbornosti. Spokojný zákazník z Prešova.

 Boli sme veľmi spokojní.Odporúčam každému, kto hľadá kvalitu za rozumnú cenu a pedantnú prácu. Ďakujeme p. Pavelovi za poctivo odvedenú prácu.     Veľký Šariš.

 Dávam plný počet bodov, lebo nič iné ani nemôžem dať. Plná spokojnosť.

 Vynímočny  nadstandard, mimoriadne dobrý pomer kvalita-cena.

Pedantná,profesionálna         kvalitná a odborná práca - ďakujem a odporúčam Pavol.

 Veľka spokojnosť s kvalitnou prácou a prístupom, jednoznacné odporučám všetkym, Roman Čepiga.

O nás...

Firma Rastislav Pavel je na  Slovenskom trhu  od roku 2006.  Od roku 2017 došlo k zmene obchodného názvu na 
Rastislav Pavel - TOPStrecha.  Našou hlavnou úlohou je stavba strechy ako ucelenej služby vrátane pokrývačských, klampiarských a tesárských prác. Ponúkame Vám kvalitu a profesionalitu práce odvedenej tímom školených a stále na sebe pracujúcich pracovníkov. Naša reklama je spokojnosť zákazníkov vyplývajúca z našho čestného a zodpovedného prístupu ku kvalitne odvedenej práci u vás “hore”.  Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis.Povedali o nás...

 Spokojnosť po všetkých stránkach, perfektná kvalita za dobrú cenu, úplná spokojnost. Veľmi odporúčam...


Čítať ďalej

Kontakt

Rastislav PAVEL

mobil: +421 908 985 658

e-mail: info@top-strecha.sk